Obsah

Maškarný ples pre dospelých, 6.2.2016

Typ: ostatné
Maškarný ples pre dospelých, 6.2.2016 1Väčšina ľudí si pri pojme maškarný ples predstaví malé deti, zabávajúce sa v rôznych kostýmoch. My sme sa však rozhodli zorganizovať maškarný ples pre dospelých. Podľa našich informácií sa podobná akcia u nás v Drietome konala naposledy pred niekoľkými desaťročiami. Je teda jasné, že podobné podujatie u nás určite chýbalo, čo nám potvrdila aj nami neočakávaná vysoká účasť návštevníkov, spolu 95 masiek. Tento nápad vznikol už pred približne dvoma rokmi. Ale až tento rok sa nám podarilo dotiahnuť túto myšlienku do úspešného konca.

O nezabudnuteľnú zábavu sa nám po celú noc starala kapela „Na kolená“, ktorú v prestávkach dopĺňalo domáce duo „Susedia“ s harmonikou a ozembuchom.  Zábava prebiehala v plnom prúde od samého začiatku až do skorého rána! Ľudia na nič nečakali, tancovali, rozprávali sa, jedli, pili počas celého večera, ktorý ubehol neskutočne rýchlo a kapela nakoniec  na základe veľkých ovácií z tanečného parketu musela nejaké to kolečko pridať .

Počas večera nesmelo chýbať vyhodnotenie najlepších masiek, ktoré bolo vzhľadom na originalitu a krásu všetkých masiek naozaj veľmi náročné. Taktiež sme si vylosovali výhercov krásnych cien v tombole a urobili zopár pamätných fotiek.

Z hľadiska organizátorov musíme vysloviť s celým večerom, aj napriek pár maličkostiam, veľkú spokojnosť. Skvelá atmosféra panovala od začiatku až do samého konca a čo je pre nás to najpodstatnejšie, ľudia odchádzali domov spokojní s tým, že o rok sa určite vrátia. Preto sa už teraz  tešíme na ďalší ročník Maškarného plesu pre dospelých v Drietome. Na záver by sme radi poďakovali všetkým, ktorí nám pomohli s organizáciou, podarovali nám krásne ceny do tomboly ako aj ceny pre najlepšie masky.

OFK Drietoma & Veselý Vidiek o.z.

Fotogaléria


Vytvorené: 5. 3. 2017
Posledná aktualizácia: 11. 4. 2017 23:41
Autor: Správce Webu